Home / Sport / VIDEO: KAKVA VEČER MARIJA MANDŽUKIĆA! Stativa, asistencija, gol.., i sve to u samo pola sata!
mandžukić juventus higuain

Juventus trenutačno igra utakmicu Talijanskog kupa protiv Atalante u Torinu (2:0), a hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić je već upisao po pogodak i asistenciju.

Raspoloženi Mandžukić je najprije dodao Paulu Dybali za 1:0 u 23. minuti kada mu je spustio loptu glavom na jedan poluvolej.

U 35. minuti argentinski nogometaš uzvraća asistencijom, a Mandžukić mirno realizira stopostotnu šansu. Hrvatski nogometaš je mogao zabiti i u 15. minuti, ali je pogodio stativu.

JUVENTUS V ATALANTA 1-0 GOAL Mateo Dybala 11-01… by videosansebastian

Mario Madzukic Incredible Miss Hits the Post… by kivancyildirim791

Stara Dama je na pragu prolaza u četvrtfinale gdje ih čeka bolji iz susreta Milan-Torino (25. siječnja), a drugi hrvatski as Marko Pjaca večeras priliku čeka s klupe.

JUVENTUS V ATALANTA 2-0 GOAL Mandzukic 11-01… by videosansebastian